Szkoła Podstawowa nr 19 im. S. Staszica w Poznaniu

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w Poznaniu to miejsce, do którego zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci. Naszym uczniom zapewniamy harmonijny rozwój. W każdym widzimy potencjał, który staramy się wykorzystać i właściwie ukierunkować. Oprócz realizowania podstawowego programu nauczania organizujemy wiele ciekawych i rozwijających zajęć pozalekcyjnych.

Zadbamy o edukację i szczęście Twojego dziecka!

procent z podatku

drzwi otwarte

Co nowego w naszej szkole?

Zapraszamy Państwa do regularnego odwiedzania strony i śledzenia aktualności. Na bieżąco zamieszczamy tutaj informacje dotyczące organizowanych wydarzeń szkolnych, dni wolnych od zajęć oraz planowanych wywiadówek.

Dodano: 2024-03-28

Świetlicowe morskie opowieści

Dodano: 2024-03-28

Drzwi Otwarte w Przyjaznym Gabinecie 201 - podróż do Krainy Emocji

Dodano: 2024-03-25

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Dodano: 2024-03-14

Warsztaty "Emocje w Internecie" w kl. IV-VIII z psychologiem i pedagogiem szkolnym

Na tym znamy się najlepiej

Mężczyzna

E-dziennik Vulcan

Dziennik elektroniczny Vulcan to narzędzie, z którego mogą korzystać uczniowie oraz ich rodzice. Pozwala on mieć stały wgląd w oceny, uwagi i inne istotne informacje związane z edukacją ucznia. Zachęcamy regularnego korzystania z e-dziennika.

Lekcja 2

Dla ucznia

Zachęcamy uczniów do zapoznania się z aktualnym planem lekcji, a także informacjami dotyczącymi doradztwa zawodowego, zajęć pozalekcyjnych oraz usługi Office 365.

Liczby

Dla Rodzica

Drogi rodzicu! Zachęcamy do zapoznania się z Statutem SP19 oraz kalendarzem roku szkolnego.

Dziecko

Dokumenty szkoły

Na stronie zamieściliśmy dokumenty, z którymi powinni zapoznać się rodzice oraz uczniowie. To m. in. Statut Szkoły, regulamin świetlicy szkolnej czy też zasady nauczania domowego.

Lekcja

Informator

Dzięki informatorowi mogą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej szkole, zatrudnionych pedagogach oraz zasadach funkcjonowania świetlicy i stołówki.

Skontaktuj się z naszą szkołą!

W przypadku pytań zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Herb Poznania

Kuratorium Oświaty w Poznaniu